Oktatóink

Iskolavezetés

Végh Attila

Végh Attila

Intézményvezető
Informatika
Nyalka Márta

Nyalka Márta

Oktatási igazgatóhelyettes
Vizuális kultúra - földrajz
Bereczki Károly

Bereczki Károly

Fejlesztési igazgatóhelyettes
Biológia - kémia
Verdes Miklós

Verdes Miklós

Lelki
vezető

Oktatók

Bakó Imre

Bakó Imre

Oktatott tantárgy(ak):
Turizmus - vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai
Óraadó
Benczéné Szakál Ildikó

Benczéné Szakál Ildikó

Oktatott tantárgy(ak):
Testnevelés
Munkaközösség-vezető
Bodogánné Veres Andrea

Bodogánné Veres Andrea

Oktatott tantárgy(ak):
Matematika, Fizika
10.A osztályfőnök
Bogdánné Fodor Judit

Bogdánné Fodor Judit

Kollégiumi nevelőtanár
Csoportvezető
Boksay Péter

Boksay Péter

Hitoktató
dr. Pénzeli Péter

dr. Pénzeli Péter

Oktatott tantárgy(ak):
Kémia, Biológia
Farkas Ágota

Farkas Ágota

Oktatott tantárgy(ak):
Angol nyelv
Gombos Imre

Gombos Imre

Oktatott tantárgy(ak): Történelem
Gurbánné Tóth Gabriella

Gurbánné Tóth Gabriella

Oktatott tantárgy(ak): Biológia, Földrajz
11.A osztályfőnök
Hadházi Katalin

Hadházi Katalin

Oktatott tantárgy(ak):
Magyar nyelv és irodalom
Munkaközösség-vezető
9.A osztályfőnök
Juhász Anikó

Juhász Anikó

Oktatott tantárgy(ak):
Matematika
Munkaközösség-vezető
Juhász Zsuzsa

Juhász Zsuzsa

Oktatott tantárgy(ak):
Turizmus -vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai
Juhászné Szenka Mária

Juhászné Szenka Mária

Oktatott tantárgy(ak):
Mezőgazdaság és erdészet ágazat szakmai tantárgyai
Óraadó
Kissné Oláh Edit

Kissné Oláh Edit

Oktatott tantárgy(ak):
Angol nyelv
Kocsisné Sztányi Beáta

Kocsisné Sztányi Beáta

Oktatott tantárgy(ak):
Történelem, Német nyelv
12.A osztályfőnök
Diákönkormányzatot segítő oktató
Kovács Judit

Kovács Judit

Oktatott tantárgy(ak):
Angol nyelv
Kruppa Kirill

Kruppa Kirill

Hitoktató
Kruppi Marietta Emese

Kruppi Marietta Emese

Oktatott tantárgy(ak):
Mezőgazdaság és erdészet ágazat szakmai tantárgyai
Lovas Zoltán

Lovas Zoltán

Oktatott tantárgy(ak):
Történelem
11.C osztályfőnök
Lovas Zoltánné Kondor Tímea

Lovas Zoltánné Kondor Tímea

Oktatott tantárgy(ak):
Magyar nyelv és irodalom
9.C osztályfőnök
Major Olivér

Major Olivér

Oktatott tantárgy(ak):
Testnevelés
10.C osztályfőnök
Monostory Viktória

Monostory Viktória

Oktatott tantárgy(ak):
Vizuális kultúra
Nagyné Varga Katalin

Nagyné Varga Katalin

Oktatott tantárgy(ak):
Ének-zene
Óraadó
Nyalka Anita

Nyalka Anita

Oktatott tantárgy(ak):
Matematika, német nyelv
10.D osztályfőnök
Péntek-Pálóczi Enikő

Péntek-Pálóczi Enikő

Oktatott tantárgy(ak):
Magyar nyelv és irodalom
Pogácsásné Opre Csilla

Pogácsásné Opre Csilla

Oktatott tantárgy(ak):
Angol nyelv
Munkaközösség-vezető
Tamás Erika

Tamás Erika

Oktatott tantárgy(ak):
Német nyelv
12.C osztályfőnök
Tóth Elek

Tóth Elek

Oktatott tantárgy(ak):
Informatika, Digitális kultúra
Tóth Miklós

Tóth Miklós

Oktatott tantárgy(ak):
Mezőgazdaság és erdészet ágazat szakmai tantárgyai
Tangazdaság-vezető
Treszkai László

Treszkai László

Oktatott tantárgy(ak):
Matematika, Fizika
12.B osztályfőnök
Vargáné Gál Viktória

Vargáné Gál Viktória

Oktatott tantárgy(ak):
Turizmus-vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai
Munkaközösség-vezető