Oktatóink

Iskolavezetés

Végh Attila

Végh Attila

Intézményvezető
Informatika
vegh.attila@szentbazil.hu
Nyalka Márta

Nyalka Márta

Oktatási igazgatóhelyettes
Vizuális kultúra, Földrajz
nyalka.marta@szentbazil.hu
Bereczki Károly

Bereczki Károly

Fejlesztési igazgatóhelyettes
Biológia, Kémia
bereczki.karoly@szentbazil.hu
Verdes Miklós

Verdes Miklós

Lelki
vezető
verdes.miklos@szentbazil.hu

Oktatók

Bakó Imre

Bakó Imre

Turizmus - vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai bako.imre@szentbazil.hu
Benczéné Szakál Ildikó

Benczéné Szakál Ildikó

Testnevelés
Munkaközösség-vezető
9.C osztály osztályfőnöke
benczene.ildiko@szentbazil.hu
Bodogánné Veres Andrea

Bodogánné Veres Andrea

Matematika, Fizika
11.A osztályfőnök
Bogdánné Fodor Judit

Bogdánné Fodor Judit

Kollégiumi nevelőtanár
Csoportvezető
Farkas Ágota

Farkas Ágota

Angol nyelv
Gombos Imre

Gombos Imre

Történelem
Gurbánné Tóth Gabriella

Gurbánné Tóth Gabriella

Biológia, Földrajz
12.A osztályfőnök
Hadházi Katalin

Hadházi Katalin

Magyar nyelv és irodalom, Dráma és színház
Munkaközösség-vezető
10.A osztályfőnök
Juhász Anikó

Juhász Anikó

Matematika
Munkaközösség-vezető
7.D osztály osztályfőnöke
Juhász Zsuzsa

Juhász Zsuzsa

Turizmus -vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai
13.C osztály osztályfőnöke
Juhászné Szenka Mária

Juhászné Szenka Mária

Mezőgazdaság és erdészet ágazat szakmai tantárgyai
Óraadó
Kissné Oláh Edit

Kissné Oláh Edit

Angol nyelv
Kocsisné Sztányi Beáta

Kocsisné Sztányi Beáta

Történelem, Német nyelv
9.A osztályfőnök
Diákönkormányzatot segítő oktató
Kovács Judit

Kovács Judit

Angol nyelv
Kruppi Marietta Emese

Kruppi Marietta Emese

Mezőgazdaság és erdészet ágazat szakmai tantárgyai
Lovas Zoltán

Lovas Zoltán

Történelem
12.C osztályfőnök
Lovas Zoltánné Kondor Tímea

Lovas Zoltánné Kondor Tímea

Magyar nyelv és irodalom
10.C osztályfőnök
Major Olivér

Major Olivér

Testnevelés
11.C osztályfőnök
Monostory Viktória

Monostory Viktória

Vizuális kultúra, Olasz nyelv
Nagyné Fórizs Lenke

Nagyné Fórizs Lenke

Magyar nyelv és irodalom
Óraadó
Nagyné Varga Katalin

Nagyné Varga Katalin

Ének-zene
Óraadó
Nyalka Anita

Nyalka Anita

Matematika, német nyelv
11.D osztályfőnök
Nyalka Miklós

Nyalka Miklós

Kollégiumi nevelőtanár
Hitoktató
dr. Pénzeli Péter

dr. Pénzeli Péter

Kémia, Biológia
Petneházy László

Petneházy László

Kollégiumi nevelőtanár
Csoportvezető
Pogácsásné Opre Csilla

Pogácsásné Opre Csilla

Angol nyelv
Munkaközösség-vezető
Szabóné Szilágyi Edit

Szabóné Szilágyi Edit

Informatika, Digitális kultúra
Sztancs Attila

Sztancs Attila

Mezőgazdaság és erdészet ágazat gyakorlati tantárgyai
Tamás Erika

Tamás Erika

Német nyelv
Tóth Elek

Tóth Elek

Kollégiumi nevelőtanár
Hitoktató
Treszkai László

Treszkai László

Matematika, Fizika
Vargáné Gál Viktória

Vargáné Gál Viktória

Turizmus-vendéglátás ágazat szakmai tantárgyai
Munkaközösség-vezető